JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Bezlepka


Pekárna LÍPA se zabývá vývojem a výrobou bezlepkového pečiva již od roku 1994. Rok od roku se zvyšuje zájem o bezlepkové výrobky a tím se zvyšuje pro pekárnu LÍPA i význam bezlepkové výroby.

Pekárna LÍPA garantuje svým zákazníkům vysokou kvalitu těchto produktů, především dodržováním přísných kritérií při jejich výrobě. Hlavním předpokladem kvality a jistoty pro zákazníka dodržujícího bezlepkovou dietu je oddělená výroba bezlepkového pečiva od výroby pečiva běžného. Tuto podmínku splňuje Pekárna LÍPA na 100%. Dále jsou pravidelně prováděny kontroly obsahu lepku v jednotlivých výrobcích. Tyto kontroly provádí akreditovaná laboratoř.

Na výrobě bezlepkového pečiva se podílí tým zaměstnanců pod vedením pana Jiřího Panocha. Tento tým pro Vás peče bezlepkové výrobky 3 dny v týdnu a to v neděli, úterý a čtvrtek. Zbylé dny jsou vyráběny hotové směsi pro pečení, včetně směsi Jizerka. Pro obchodní záležitosti a komunikaci se zákazníky je určena členka obchodního útvaru Petra Průchová, která ráda zodpoví případné dotazy na tel. 487 820 430 nebo na e-mailu p.pruchova@jipek.cz .

Kde lze zakoupit naše bezlepkové výrobky se dočtete v oddílu "prodejny" a nebo můžete využít náš zásilkový obchod. Stručný popis jeho fungování se dočtete v oddílu "zásilkový obchod". V oddílu "výrobky" se dočtete podrobné složení jednotlivých výrobků a u každého produktu je i jeho fotografie. 

Věříme, že naše nabídka osloví i Vás a budeme se těšit na společnou spolupráci.

 
logo ceska potravinaLogo RP LHVyrobek roku logoČeská cechovní norma JIPEKlogo bez lepkuBIO certifikátBIO certifikát
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. © 2017 | Děčínská 1699, 470 01 Česká Lípa
Telefon: 487 820 430 | E-mail: odbyt@jipek.cz
 
 
load