JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Pozvánka na Setkání celiaků v Brně

Klub Celiaků Brno

Zveme Vás na tradiční Setkání celiaků v Brně.

Termín – sobota 16.10.2021 v prostorách Kongresového centra.

Hlavním cílem tohoto Setkání je presentace výrobců a prodejců bezlepkových produktů a hlavně jejich ochutnávky a výhodné nákupy.

 Pro návštěvníky bude Setkání zpřístupněno v 9:30 hod. Upozorňujeme, že z organizačních důvodů není možné do výstavních prostor vstoupit dříve!

Odborné přednášky a kontrolní vyšetřování ultrazvukem na tomto Setkání opět zprostředkují odborníci z FN Brno.

Někteří vystavovatelé nabízí osvědčenou službu – objednávku prostřednictvím internetu. Podrobnosti najdete na jejich i našich webových stránkách a průběžně je budeme doplňovat.

Zboží pak bude u stánku příslušného vystavovatele rezervováno na vaše jméno. Pokud neznáte sortiment, můžete jej najít na webových stránkách příslušných vystavovatelů.

 

Srdečně zveme všechny, kterých se problematika bezlepkových potravin dotýká, kteří chtějí ochutnat nové výrobky, vyzkoušet nové dodavatele a také využít výhodného prodeje od zúčastněných společností. Sledujte nové aktuální informace na našich profilech na sociálních sítích (FB, Instagram, web, ….)

 

Vzhledem k povinnostem dle nařízení vlády je nutné, aby se návštěvníci prokázali při vstupu příslušným dokladem (certifikát o očkování, platný PCR test ne starší než 7 dní, POC test ne starší než 72 hodin, certifikát nebo SMS zpráva potvrzující prodělání nemoci v období 180 dnů


7.9.2021 15:54:47 | přečteno 366x | l.ruzickova
 
logo ceska potravinaLogo RP LHVyrobek roku logoČeská cechovní norma JIPEKlogo bez lepkuBIO certifikátBIO certifikát
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. © 2017 | Děčínská 1699, 470 01 Česká Lípa
Telefon: 487 820 430 | E-mail: odbyt@jipek.cz
 
 
load