Od 1. března 2010 Vám nabídneme naši bezlepkovou mouku - JIZERKU v novém atraktivním obalu. Díky tomu jsme mohli prodloužit trvanlivost výrobku o 60 dnů na celkových 8 měsíců. Na obalu mimo jiné naleznete přehledné návody na výrobu osvědčených výrobků z této směsi.
Pokud z naší směsi vyrábíte vlastní výrobek a chcete se s ostatními podělit o Vaši recepturu, zašlete nám ji. Rádi Vás za tuto aktivitu odměníme malým dárkem.
Ve čtvrtek 25.2.2010 proběhlo ve spolupráci s Poradenským centrem pro celiakii a bezlepkovou dietu další bezlepkové odpoledne v hypermarketu Globus Praha-Černý Most. Odbornou přednášku o celiakii a novinkách v oblasti bezlepkové diety přednesli doc. MUDr. Miloš Dvořák CSc. a Ing.Iva Bušinová Svobodová. Všichni zúčastnění měli možnost ochutnat bezlepkové potraviny a uzeniny ze sortimentu hypermaketu Globus, Jizerské pekárny předaly každému účastníkovi vzorky bezlepkových těstovin.
Pro velký úspěch uspořádalo vedení hypermarketu Globus další bezlepkové odpoledne, tentokrát v Čakovicích u Prahy. Všichni zúčastnění (77 osob) obdrželi vzorek našich přirozeně bezlepkových těstovin - kolínka. Současně byl k bezlepkové uzenině z vlastního uzenářství hypermarketu Globus podáván bílý chléb upečený z bezlepkové směsi, kterou lze zakoupit v hypermarketech Globus.