JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - výroba pečiva

Vyhledávání

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Aktuality

Dort malinový
10.07.2009

Pekárna Lípa opět zabodovala a vyhrála výrobek Libereckého kraje

Nejlepším potravinářským výrobkem Libereckého kraje je malinový dort z Jizerských pekáren v České Lípě, informovala mluvčí krajského úřadu Květa Šírová. Dort navíc zvítězil také v kategorii cukrářských výrobků. Ocenění získaly Jizerské pekárny také pro svůj semínkový chlebík v kategorii biopotravin a koláč s makovošvestkovou náplní zvítězil mezi pekařskými výrobky.

Soutěž se letos uskutečnila pošesté. Porota vybírala z 32 výrobků v 11 kategoriích. Jizerské pekárny jsou nejúspěšnější firmou v historii soutěže. Hlavní cenu si odnesly pro své výrobky i v letech 2004 a 2005 a také loni, kdy zvítězil jejich bezlepkový dort. "Určitě nás úspěch těší, každý rok se snažíme do soutěže přihlašovat nové výrobky," řekl jednatel pekáren František Kuberka. Díky letošnímu úspěchu získá firma také finanční prémii 100 000 korun. "Stejně jako v minulých letech peníze rozdělíme dětským domovům a charitativním organizacím," dodal Kuberka.

Ocenění firmy převezmou na krajských dožínkách, které se uskuteční 5. září v Doksech na Českolipsku.

Jizerské pekárny začaly vyrábět 4 nové ovocné dorty. Jedním z nich je vítěz malinový. Další jsou borůvkový, lesní směs a jahodový. Zakoupit je můžete v našich podnikových prodejnách Harmonie

 
Těstoviny
25.06.2009

Kupte si bezlepkové těstoviny v letní akci

Od 1 .7. přicházíme s další novinkou v oblasti bezlepkových těstovin. Ke kolínkům a vlasovým nudlím přibudou zvláště u dětí oblíbená vřetena. Těstoviny jsou vyrobeny v praktickém 250g balení z přirozeně bezlepkových surovin a jsou bez sóji, laktózy a vajec. Vyzkoušet je budete moci obzvláště nyní, kdy Vám je nabízíme ve velmi výhodné akci v hypermarketech GLOBUS (kolínka). A to po dobu letních prázdnin. Mysleli jsme i na celiaky, kteří to mají blíže do lékárny a nebo využívají náš zásilkový obchod. Tam budou nabízeny bezlepkové těstoviny za zvýhodněnou cenu.

 
Piešťany
17.06.2009

Jizerské pekárny na Slovensku

V sobotu 13. června 2009 se uskutečnilo 4. stretnutice celiatikov v Piešťanech na Slovensku. Akci nazvanou "Celiakia, čo o nej (ne) vieme" pořádalo na Střední zahradnické škole Slovenská spoločnosť celiatikov SR Piešťany. Jizerské pekárny byly přizvány k účasti na ní. Byli jsme tím poctěni. Své výrobky jsme prezentovali a současně prodávali. Především byl zájem o informace, kde je možné náš sortiment na Slovensku zakoupit. Nabídli jsme tyto možnosti: e-shopy (www.bezlepka.sk, www.bezlepka.com, www.peciemedoma.eu), lékárny (přes firmu Phoenix) a obchody se zdravou výživou (zavážené společností G8). Proběhlo zde několik odborných přednášek zaměřených nejen na organismus, ale i psychiku celiaka.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 180 [...] 197 198 199 200 201 202 203 [...] 220 [...] 228 starší
 
logo ceska potravinaLogo RP LHVyrobek roku logoČeská cechovní norma JIPEKlogo bez lepkuBIO certifikátBIO certifikát
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. © 2017 | Děčínská 1699, 470 01 Česká Lípa
Telefon: 487 820 430 | E-mail: odbyt@jipek.cz
 
 
load